☑️ За умови оплати замовлення до 13:00 відправлення здійснюється у той же день! 🕘 Працюємо пн-пт з 9:00 до 18:00.
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Пишіть нам на e-mail: office@armaprime.com.ua
Графік роботи:

Пн-Пт: 09:00–18:00

Сб, Нд: вихідні дні
office@armaprime.com.ua

0
Мій кошик

Фільтри газові MADAS

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Ремонт і будівництво газопроводу тягне за собою багато сміття, бруду і пилу, таке сміття може зіграти згубну роль для газо-регулюючого обладнання, і для обладнання обліку газу. Для того, щоб таке обладнання служило вірою, і правдою довгі роки використовують спеціальний фільтр для газу.

Сітчастий фільтр знайшов своє застосування в газорегуляторних відділах і установках, при невеликих витратах газу. Металева одношарова сітка служить основним елементом очищення. Газовий фільтр для котла виконує кілька важливих функцій:

1. Захист обладнання. Муфтовий фільтр очищає газопровід від твердих домішок за допомогою перфорованого листа або металевої сітки. Фільтр затримує сміття прилипає до сітки, який з часом обсипається вниз. Перфорований лист дозволяє вибрати діаметр отворів для пропуску сміття.

2. Захист герметичності арматури, що дозволяє уникнути ремонтних робіт.

3. Скорочення ймовірності раптового виходу з ладу і аварійних ситуацій обладнання.

Фільтр тонкого очищення газу, славиться надійністю і простотою в експлуатації. Фланцеве фільтр дозволяє створювати малий опір, невеликі розміри дозволяють використовувати його в важкодоступних місцях.

Найчастіше, фільтри мають робочий тиск 2 бари і 6 бар. Чим більше бар в фільтрі, тим більше буде пропускна здатність, а отже і витрата газу.

Фільтр для газового котла може поставлятися в комплекті з самим котлом, але частіше за все докуповується окремо. Фільтр газовий убезпечить вас від витрат на ремонт дорогих елементів котла і виходу обладнання з робочого режиму. Газовий фільтр забезпечить вам стабільну роботу обладнання на довгі роки, при правильній експлуатації.

Всі газові фільтри розрізняються по:

1. Матеріалу картриджа. На сьогодні є два варіанти - сітчасті і волосяні.

2. Корпусу фільтра - литий або зварений.

3. Конструкція фільтрів може бути кутова або лита.

4. Рух газу через фільтр може бути поворотним або прямоточним.

Побутовий фільтр встановлюється при попередньому очищенні системи. Фільтр встановлюється перед газовим котлом або насосом, а також перед витратомірами, регулюючої арматурою, балансувальними клапанами та іншими пристроями.

Промивання системи на початку перед установкою дозволить уникнути швидкого знімання фільтра. Вибирайте доступне місце для установки фільтра, адже періодично він потребуватиме чищенні. На жаль, просто придбати і встановити фільтр - це тільки половина роботи, щоб він забезпечував ефективність своєї роботи за ним потрібно доглядати. Фільтри оснащуються кришкою для зручності при промиванні.

При покупці подібного пристосування потрібно звернути увагу на спосіб виготовлення корпусу. Необхідно пам'ятати, що литі моделі здатні витримати високий тиск, а також його різкі перепади. Це дасть змогу уникнути надзвичайних ситуацій, але вартість таких надійних пристроїв досить висока.

Купити газовий фільтр за оптимальною ціною в Києві і по всій Україні можна в нашому магазині. Ми пропонуємо вам якісну продукцію прямо від виробників. Доставка по Україні здійснюється в найкоротші терміни. Якщо ви сумніваєтеся в правильності обраного товару, консультант по телефону з задоволенням надасть вам допомогу у виборі потрібного і підходящого фільтра під ваш котел або будь-яку іншу систему.

Вгору